Novinky

Vianočná akcia: 333 masáží zadarmo

ešte--176
Vianoce 2019 / 2020

Nové wellness v centre Bratislavy

V týchto dňoch pre Vás v prevádzke Laurinská 10 budujeme nové wellness s fínskou a parnou saunou, ochladzovacím bazénikom, ochladzovacou sprchou, s vírivkou a dvomi odpočívarňami. V našej novej fínskej saune pre vás chystáme saunové ceremoniály - trendy spôsob relaxácie a trávenia voľného času. Tešíme sa na vás.
Ospravedlňujeme sa, že prevádzka na Laurinskej 10 bude do 21.11.2019 zatvorená z dôvodu hlučných prác.

Nová pobočka Sabai Eurovea

14.5.2019 pre našich milých zákazníkov otvárame novú pobočku Sabai Thai Massage Center v obchodnom centre Eurovea v Bratislave.
Nájdete nás v Health & Beauty zóne na 1. poschodí oproti kinu.
mapa
Tešíme sa na vašu návštevu.

Cenové zvýhodnenia až 9 €

Za dve ľubovoľné masáže z cenníku:
49,50 € + 49,50 € = zvýhodnenie 9 €
49,50 € + 42,50 € = zvýhodnenie 7 €
42,50 € + 42,50 € = zvýhodnenie 5 €
42,50 € + 32,50 € = zvýhodnenie 3 €
32,50 € + 32,50 € = zvýhodnenie 2 €

Zvýhodnili sme pre Vás masáže prebiehajúce súčasne v jednej miestnosti. K tomu saunu alebo kúpeľ pred alebo po masáži dostanete pre druhú osobu zadarmo. Užijte si intimitu a zdieľajte pocity z masáže so svojimi blízkymi a ešte ušetríte.
Možné kombinácie masáží sa v jednotlivých pobočkách rôznia, informujte sa, prosím, u našich recepčných.

Podmienky pre získanie zvýhodnenia: obe masáže/procedúry začínajú v rovnakom čase, obe masáže/procedúry sú platené naraz jedným účtom v hotovosti alebo platobnou kartou, zvýhodnenia nie je možné kombinovať s čerpaním darčekových certifikátov ani iných zľavových inštrumentov, zvýhodnenia sa nevzťahujú na predaj darčekových certifikátov.

Nové peelingy a zábaly pre masáže Twiggy

nové peelingy

Otvorili sme pre vás už štvrtú pobočku
thajských masáží Sabai v Bratislave

S hrdosťou by sme vás radi pozvali do našej novej pobočky, ktorú sme pre vás 2. apríla 2013 otvorili v Laurinskej ulici 10, len pár metrov od vám dôverne známych priestorov v Laurinskej 4.
V nových priestoroch vám okrem thajských masáží budeme môcť ponúknuť aj parnú saunu alebo kúpeľ. Od júna pre vás pripravujeme zvýhodnené ceny, abyste mohli naše nové masážne štúdio s chuťou vyskúšať. Sledujte náš web. Tešíme sa na vašu návštevu.

vaňa doubleroom

Novootvorená pobočka Doubletree by Hilton Hotel

Útulnejšie a intímnejšie prostredie v Sabai Doubletree by Hilton Hotel sme vytvorili podľa vašich podnetov.

kója sauna bazén fitness

Príjemne sa prehrejte v saune, zaplávajte si v bazéne, zacvičte si vo fitku a dajte si svoju obľúbenú masáž.

Vyberte si svoj olej!

6 olejov na výber

Otvorili sme pre Vás ESHOP

Darčekové certifikáty môžete pohodlne nakúpiť cez internet. Vyberte si typ certifikátu, pridajte venovanie milovanej osobe a my ho doručíme poštou alebo kuriérom podľa Vašich inštrukcií. Akceptujeme platobné karty Visa, Eurocard/Mastercard a Diners.

Objemové zľavy až 20%

Pri nákupe cez náš eshop, ale i na pobočke vám podľa objemu Vášho nákupu poskytneme zľavu až 20%.

Aróma masáž s panenským kokosovým olejom

masáž s kokosovým olejom Kokosový olej je jedným z najbezpečnejších a najefektívnejších hydratačných produktov prírody. Je plný antioxidantov, proteínov a vitamínov, ktoré vyživujú a chránia vašu pleť. Je ideálny pre suchú a citlivú pokožku. V zime ochráni vašu pleť pred mrazom, v lete pokožke pomáha po opaľovaní. Prekvapí vás, ako rýchlo sa vstrebáva, zanecháva pleť vždy sviežu, prirodzene zdravú a nádherne vonia.

Aróma masáž s konopným olejom

konopný olej

Konopný olej má silné regeneračné účinky, posilňuje odolnosť pokožky a spomaľuje proces starnutia kože. Vďaka silným protizápalovým účinkom je vhodný aj pre veľmi citlivú či problematickou pokožku.

Pokiaľ ide o konopný olej, nie je treba sa obávať nijakých psychotropných alebo návykových účinkov. Tento olej sa lisuje z tzv. technických odrôd konope, ktoré tieto látky neobsahujú.