Novinky

Potešte svojho miláčika Valentínskym darčekom

Valentín 2016 darček
Romance 90 min.
Romance 120 min.

Pri včasnej on-line rezervácii zľavy až 50%

on-line rezervace
Vaše obľúbené thajské masáže opäť výhodnejšie. Vyberte si masáž a nájdite si termín s tou najvýhodnejšou cenou. Zaplaťte on-line a zaistite si tým zľavu až 50%. Tešíme sa na vašu návštevu.
on-line rezervácie tu
Masérka a masážna miestnosť budú automaticky pridelené. Ak preferujete konkrétnu masérku, konkrétnu masážnu kóju, požadujete rezerváciu pre dve osoby v jednej masážnej kóji alebo máte iné zvláštne prianie, rezervujte, prosím, svoj termín telefonicky. Čítajte, prosím, podmienky uvedené v priebehu rezervácie.

Cenové zvýhodnenia až 9 €

Zvýhodnili sme pre Vás masáže prebiehajúce súčasne v jednej miestnosti. Užijte si intimitu a zdieľajte pocity z masáže so svojimi blízkymi a ešte ušetríte.
Možné kombinácie masáží sa v jednotlivých pobočkách rôznia, informujte sa, prosím, u našich recepčných.

Za dve ľubovoľné masáže z cenníku:
49,50 € + 49,50 € = zvýhodnenie 9 €
49,50 € + 42,50 € = zvýhodnenie 7 €
42,50 € + 42,50 € = zvýhodnenie 5 €
42,50 € + 32,50 € = zvýhodnenie 3 €
32,50 € + 32,50 € = zvýhodnenie 2 €

Naviac saunu či kúpeľ pred alebo po masáži dostanete
pre druhú osobu zadarmo.

Podmienky pre získanie zvýhodnenia: obe masáže/procedúry začínajú v rovnakom čase, obe masáže/procedúry sú platené naraz jedným účtom v hotovosti alebo platobnou kartou, zvýhodnenia nie je možné kombinovať s čerpaním darčekových certifikátov ani iných zľavových inštrumentov, zvýhodnenia sa nevzťahujú na predaj darčekových certifikátov


Nové peelingy a zábaly pre masáže Twiggy

nové peelingy

Vianočná akcia: Masáž zadarmo ukončené

Vianoce 2014 / 2015

Potešte svojho miláčika Valentínskym darčekom ukončené

Valentín!

12€ na drinky

za nákup 2 Valentínskych darčekových poukážok (60 / 90 min.)

alebo

za nákup balíčku Romance pre dve osoby (90 / 120 min.)

6€ na drinky

Za nákup 1 Valentínskej darčekovej poukážky (60 / 90 min.)

Získaný kupón na 6 / 12€ môžete vymeniťť za miešané drinky, či iné lahôdky z ponuky Reštaurácie LemonTree & SKY bar & RUM club. Akcia sa vzťahuje na Valentínske darčekové certifikáty zakúpené cez e-shop alebo na pobočkách Laurinská 4 či Laurinská 10 od 7. do 16.2.2014. Kupóny môžete uplatniť do 16.2.2014.


Zľava 10 € ukončené

na akékoľvek dve 60 alebo 90 minutové masáže v Sabai Laurinská 10, ukončené do 16:00. Platí od pondelka do nedele. Objednávajte sa na 0948 484 949 ďalšie kontakty

POZOR! Predĺžené do konca NOVEMBRA 2013!

Podmienkou pre poskytnutie zľavy je, aby obe masáže začínali v rovnakom čase. Akcia sa nevzťahuje na predaj darčekových certifikátov. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami ani s inými akčnými ponukami. Zľavu nie je možné uplatniť v prípade čerpania darčekových certifikátov.


Otvorili sme pre vás už štvrtú pobočku
thajských masáží Sabai v Bratislave

S hrdosťou by sme vás radi pozvali do našej novej pobočky, ktorú sme pre vás 2. apríla 2013 otvorili v Laurinskej ulici 10, len pár metrov od vám dôverne známych priestorov v Laurinskej 4.

V nových priestoroch vám okrem thajských masáží budeme môcť ponúknuť aj parnú saunu alebo kúpeľ. Od júna pre vás pripravujeme zvýhodnené ceny, abyste mohli naše nové masážne štúdio s chuťou vyskúšať. Sledujte náš web. Tešíme sa na vašu návštevu.

vaňa doubleroom


Vianočná akcia: Masáž zadarmo ukončené

Za nákup darčekových certifikátov
v hodnote od 75 do 100 EUR - 1 ľubovoľná masáž zadarmo
v hodnote od 100 do 150 EUR - 2 ľubovoľné masáže zadarmo
za nákup nad 150 EUR - 3 ľubovoľné masáže zadarmo.

Platí pre prvých 200 nákupov na pobočke Laurinská alebo cez e-shop www.sabai.sk do 23. 12. 2012. Masáž zadarmo je nutné vyčerpať v Sabai Doubletree by Hilton alebo Sabai Holiday Inn v Bratislave do 31. 8. 2013. Túto akčnú ponuku nie je možné kombinovať s inými akčnými ponukami ani zľavami.


Zľava 10 € ukončené

na akékoľvek dve 60 alebo 90 minutové masáže v Sabai Doubletree by Hilton Hotel v priebehu septembra 2012.

POZOR! predĺžené do konca NOVEMBRA 2012!
Podmienkou pre poskytnutie zľavy je, aby obe masáže začínali v rovnakom čase. Akcia sa nevzťahuje na predaj darčekových certifikátov. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami ani s inými akčnými ponukami. Zľavu nie je možné uplatniť v prípade čerpania darčekových certifikátov.


Novootvorená pobočka Doubletree by Hilton Hotel

Útulnejšie a intímnejšie prostredie v Sabai Doubletree by Hilton Hotel sme vytvorili podľa vašich podnetov.

Príjemne sa prehrejte v saune, zaplávajte si v bazéne, zacvičte si vo fitku a dajte si svoju obľúbenú masáž.
Pre rezervácie volajte 0917 972 224 alebo 5924 1133.


Volajte 09179 SABAI

Pre lepšie zapamätanie sme pre vás našli číslo 0917-972-224, ktoré ale môžete interpretovať i ako 09179 SABAI. Na tomto čísle prijímame telefonické rezervácie i rezervácie formou SMS pre všetky naše pobočky v Bratislave. Vašu rezerváciu formou SMS si naše pracovníčky s vami telefonicky potvrdia. Pokiaľ nebude možné SMS rezerváciu telefonicky potvrdiť, napr. budete dlhšiu dobu mimo dosah, budeme nútení takúto rezerváciu zrušiť.
Naše pôvodné telefóny sú naďalej v platnosti.


Vyberte si svoj olej!

6 olejov na vyber


Vianočná akcia 2011 - Masáž zadarmo ukončené

Za nákup vianočných darčekových certifikátov
v hodnote od 85 do 148 EUR − 1 hodinová masáž zadarmo
za nákup v hodnote nad 148 EUR − 2 hodinové masáže zadarmo .
Platí pre prvých 100 nákupov na pobočke Laurinská alebo cez e-shop www.sabai.sk do 23.12.2011


Akcia - Za masáž obedové menu v Lemontree ukončené

obedové menu

Potešte svojho miláčika Valentínskym darčekom ukončené

Valentín!

7€ na nákup kytice

Pri nákupe 1 Valentínskeho darčekového certifikátu získate kupón na 7€ na nákup kvetín. Akcia sa vzťahuje na Valentínske darčekové certifikáty zakúpené cez e-shop alebo na pobočke do 16.2.2011. Kupóny na 7€ môžete uplatniť do 16.2.2011 v týchto predajniach kvetín:

Kvetinárstvo Orchidea

Hlavné námestie 2, 811 00 Bratislava

Flowered by Tulip House

Štúrova 10, 811 01 Bratislava

Wanted for Flowers Eurovea

Pribinova 8, 811 09 Bratislava

Flowers Report
Polus City Center

Vajnorská 100, 831 04 Bratislava

Flower Sun
Shopping Palace Zlaté Piesky

Cesta na Senec 2/A, 821 04 Bratislava

12€ na drinky

Pri nákupe 2 Valentínskych darčekových certifikátov získate kupón na 12€, ktorý môžete vymeniť za miešané drinky, či iné lahôdky z ponuky Reštaurácie LemonTree & SKY & RUM club. Akcia sa vzťahuje na Valentínske darčekové certifikáty zakúpené cez e-shop alebo na pobočke do 16.2.2011. Kupóny na 12€ môžete uplatniť do 16.2.2011 na tejto adrese:

Reštaurácia LemonTree
SKY bar & RUM club

Hviezdoslavovo nám. 7, 811 02 Bratislava
Odporúčame rezerváciu. Čerpanie kupónu je možné iba v prípade voľnej kapacity.

http://www.lemontree.sk

http://www.rumklub.sk

http://www.skybar.sk

*Akcia sa nevzťahuje na nákupy so zľavami držiteľov VIP kariet, objemovými zľavami, zľavami pre firemných zákazníkov a inými akciami.


HOT STONE masáž za uvádzaciu cenu ukončené

AKCIA! Vyskúšajte našu novú HOT STONE masáž. Od pondelka do piatku 60 minutová masáž ukončená do 16:00

za uvádzaciu cenu 29,50 EUR!

Hots Stone Masáž

Prvé zmienky o použití nahriatych kameňov pri masáži pochádzajú z Ázie a datujú sa 3000 rokov pred n.l. Dnes je masáž teplými lávovými kameňmi veľmi populárna na celom svete a existuje mnoho rôznych variácií. Nahriate lávové kamene sa prikladajú na telo (chrbát, dlane) príjemne prehrievajú organizmus do hĺbky a pôsobia na harmóniu energetických dráh. Masérka používa pri masáži dva kamene, s ktorými v kombinácii s olejom masíruje telo. Zákazník si môže vybrať ľubovoľný olej z našej ponuky: citrusový, kokosový, konopný, kávový alebo zázvorový. Masáž ponúkame v dĺžke 60 minút za 42,50 EUR a v dĺžke 90 minút za 49,50 EUR.

*akcia trvá do 15.12.2010

*uvádzaciu cenu nie je možné kombinovať so žiadnou zľavou ani s inou reklamnou akciou


Získajte 30€ na thajské menu pre 2 osoby ukončené

Thajsko všetkými zmyslami

*Akciu nie je možné kombinovať so zľavami držiteľov VIP kariet, objemovýní zľavami, zľavami pre firemných zákazníkov a inými akciami.

Otvorili sme pre Vás e-shop

Darčekové certifikáty môžete pohodlne nakúpiť cez internet. Vyberte si typ certifikátu, pridajte venovanie milovanej osobe a my ho doručíme poštou alebo kuriérom podľa Vašich inštrukcií. Akceptujeme platobné karty Visa a Eurocard/Mastercard.

Objemové zľavy až 20%

Pri nákupe cez náš eshop, ale i na pobočke vám podľa objemu Vášho nákupu poskytneme zľavu až 20%.

Aróma masáž s panenským kokosovým olejom

masáž s kokosovým olejom Kokosový olej je jedným z najbezpečnejších a najefektívnejších hydratačných produktov prírody. Je plný antioxidantov, proteínov a vitamínov, ktoré vyživujú a chránia vašu pleť. Je ideálny pre suchú a citlivú pokožku. V zime ochráni vašu pleť pred mrazom, v lete pokožke pomáha po opaľovaní. Prekvapí vás, ako rýchlo sa vstrebáva, zanecháva pleť vždy sviežu, prirodzene zdravú a nádherne vonia.

Aróma masáž s konopným olejom

Konopný olej má silné regeneračné účinky, posilňuje odolnosť pokožky a spomaľuje proces starnutia kože. Vďaka silným protizápalovým účinkom je vhodný aj pre veľmi citlivú či problematickou pokožku.
Pokiaľ ide o konopný olej, nie je treba sa obávať nijakých psychotropných alebo návykových účinkov. Tento olej sa lisuje z tzv. technických odrôd konope, ktoré tieto látky neobsahujú.