on-line rezervácia

Aromaterapeutická olejová masáž
≡
Veľmi obľúbená aromaterapeutická procedúra spája pôsobenie tropických vôní s upokojujúcou masážou. Obsahuje prvky tradičnej thajskej masáže, akupresúry a indickej ajurvédy. Podľa vašej chuti si môžete vybrať jeden z našich olejov: oleje Ak máte citlivú pokožku alebo trpíte alergiou, prečítajte si túto informáciu .
Pre tých, čo hľadajú relaxáciu je Aroma masáž tá správna voľba.
Aroma 60 min.
42,50 €
Aroma 90 min.
49,50 €
Tradičná thajská masáž
≡
Tradičná thajská masáž, viac než dva a pol tisíc rokov staré umenie. Pôvodne ňou liečili majstri výhradne v budhistických chrámoch. Jej účinnosť vychádza z pôsobenia na tlakové body, ktorými sa ovplyvňujú energetické toky v tele. Masáž stimuluje krvný obeh, uvoľňuje energetické blokády, zlepšuje vylučovanie toxínov z tela, odstraňuje bolesti, napätie a stuhnutosť svalov a kĺbov, zbavuje od pocitu únavy a nervového vyčerpania, zvyšuje flexibilnosť tela. Masáž nevyžaduje použitie olejov.
Thai 60 min.
32,50 €
Thai 90 min.
42,50 €
Masáž chrbta
≡
Uľavte svojmu chrbtu špeciálnou kombináciou masážnych techník zameranou na šiju, ramená, krížovú a bedrovú oblasť. Nahriatebylinné balíčky (iba u varianty 60 min.) pôsobia do hĺbky a spolu s gáfrovo-mentolovými masťami a aromatickými olejmi uvoľňujú stuhnuté svaly. Pravidelné opakovanie procedúry môže priniesť úľavu od chronických chrbtových ťažkostí.
Back 45 min.
26,50 €
Back 60 min.
od 39,50 €
Masáž bylinnými batôžtekmi
≡
bylinky Vrcholným zážitkom je povzbudzujúca horúca olejovo-bylinná masáž. Balíček thajských bylín nahriaty nad parou príjemne vonia, jatrí zmysly a preniká do dýchacích ciest. Zohriate bylinné balíčky pôsobia po priložení na telo do hĺbky, otvárajú póry, nahrievajú stuhnuté svaly a kĺby, uvoľňujú napätie v tele. Nasleduje olejová masáž revitalizujúca myseľ a harmonizujúca telesné pocity. Vyberte si buď zmes tropických vonných olejov alebo panenský kokosový olej.
Ritual 90 min.
49,50 €
Reflexná masáž nôh
≡
nohy Akupresúrna masáž reflexných bodov na chodidlách − reflexológia . Patrí medzi vrcholy thajského masážneho umenia. Foot Nirvana nielenže navodzuje pocit okamžitej úľavy a ľahkosť chôdze, ale jej hlavným prínosom je celkové energetické prebudenie organizmu spôsobené stimuláciou energetických dráh.
Foot 30 min.
19,50 €
Foot 45 min.
26,50 €
Foot 60 min.
32,50 €
Masáž horúcimi kameňmi
≡
hot stones Prvé zmienky o použití nahriatych kameňov pri masáži pochádzajú z Ázie a datujú sa 3000 rokov pred n.l. Dnes je masáž teplými lávovými kameňmi veľmi populárna na celom svete a existuje mnoho rôznych variácií. Nahriate lávové kamene sa prikladajú na telo (chrbát, dlane) príjemne prehrievajú organizmus do hĺbky a pôsobia na harmóniu energetických dráh. Masérka používa pri masáži dva kamene, s ktorými v kombinácii s olejom masíruje telo. Zákazník si môže vybrať ľubovoľný olej z našej ponuky: tropický, kokosový, konopný, kávový alebo zázvorový.
Hot Stones 60 min.
42,50 €
Hot Stones 90 min.
49,50 €
Pre rýchlu úľavu
≡
Krátka regeneračná reflexná masáž hlavy, uší, šije a ramien. Zbavuje pocitu stresu a napätia.
Relax 30 min.
19,50 €
Doplnkové masáže
≡
Ako doplnok k masáži celého tela doporučujeme úzko zacielené masáže:
masáž rúk Silky hand - reflexná masáž dlaní a uvoľňujúca masáž prstov a predlaktí. Doprajte si blahodarné popreťahovanie kĺbov stuhnutých po dlhej práci na počítači.
Visage - reflexná masáž tváre a pokožky hlavy stimuluje energetické body na týchto miestach, prekrvuje vlasové korienky a prináša pocit vitality a sviežosti.
Silky Hand 30 min.
19,50 €
Visage 30 min.
19,50 €