Novinky


...
Nové wellness v centre Bratislavy 15 € / 2 hod.

Sabai Thai Massage & SPA na Laurinskej 10 v Bratislave - to pravé miesto pre vašu relaxáciu.

  • Fínska sauna 85-95°C s kapacitou 6 miest na ležanie alebo až 16 miest na sedenie
  • Parná sauna 50°C s kapacitou 1 miesta na ležanie alebo až 3 miest na sedenie
  • Vírivka - hydromasážna vaňa pre 2 osoby s 3D tlakovo vibračnými tryskami pre prirodzenú stimuláciu lymfatického okruhu.
  • Ochladzovací bazénik
  • 2 odpočivárne s ergonomickými lehátkami
  • Nápojový servis
  • Thajské masáže
Termín vstupu do SPA i termín masáže si zarezervujte, prosím, telefonicky.

Otvorené máme denne od 10. do 22. hodiny.

...
Sabai oslavuje 15. výročie
Sabai rozdáva pohodu už 15 rokov. Európsky štandard thajských masáží vám přinášame v 10 pobočkách v Čechách a na Slovensku. Bez vás by sme to nedokázali. Ďakujeme, že ste s nami.
...
Coconut Dream - nová luxusná regeneračná procedúra
Komplexná regeneračná starostlivosť celého tela spojená s olejovou masážou. Prírodný kokosový peeling odstráni z kože odumreté keratínové bunky a prekrví kožu, ktorú pripraví na blahodarnú masáž panenským kokosovým olejom, ktorý je výnimočný svojimi zvláčňujúcimi účinkami. Tvár a dekolt sú osobitne masírované originálnymi kokosovými balíčkami. Nasleduje vmasírovanie omladzujúcej kokosovej masky.
...
Coffee Slim - nová zoštíhľujúca masáž proti celulitíde
Masáž pre odstránenie celulitídy, formovanie postavy a zlepšenie kvality pokožky. Jemný kávový peeling odstráni odumreté keratínové bunky a pripraví telo na zoštíhľujúci zábal. Táto emulzia obsahuje špeciálnu kombináciu prírodných látok z morských rias, guarany, listnatca tŕnitého a citrónovníka. Odstraňuje pomarančový vzhľad kože. Počas zábalu si môžete vychutnať masáž tváre. Nasleduje masáž kávovým olejom, ktorý napomáha odbúravaniu podkožného tuku.