CENNÍK E-SHOP


Viac o on-line rezerváciách
On-line rezervácia vyžaduje, aby zákazník vedel akú masáž v akom termíne a na ktorej pobočke by si prial. Zvýhodnené on-line rezervácie spravidla neumožňujú zmenu termínu bez stornopoplatkov a nie sú preto vhodné ako darček. Zákazník by mal dôkladne čítať podmienky on-line rezervácií, aby predišiel nedorozumeniam.
Viac o darčekových certifikátoch
Darčekové certifikáty ponúkame v elektronickej i klasickej tlačenej podobe v niekoľkých rôznych prevedeniach. Obdarovaná osoba si môže zvoliť pobočku, termín masáže a prípadne aj zmeniť druh masáže v uvedenom cenovom pásme alebo za doplatok. Ak si nie ste istí, aký druh masáže máte ako darček vybrať, najvhodnejším riešením je zakúpenie kreditového darčekového certifikátu, ktorý obdarovanému prináša maximálnu flexibilitu výberu. Naše darčekové certifikáty, pokiaľ nie sú zakúpené v rámci predajnej akcie za zvýhodnenú cenu, majú neobmedzenú platnosť. Prípadné obmedzenie platnosti certifikátu je na ňom vyznačené a nie je možné jeho platnosť, s ohľadom na cenové zvýhodnenie, predĺžiť. Certifikát zakúpený v sieti masážnych centier Sabai je možné uplatniť v ktorejkoľvek našej pobočke s doplatkom prípadného cenového rozdielu.
elektronický certifikát
moja VIP karta SABAI
kreditová karta SABAI
certifikát (tlačovina)
Aromaterapeutická olejová masáž

Veľmi obľúbená aromaterapeutická procedúra spája pôsobenie tropických vôní s upokojujúcou masážou. Obsahuje prvky tradičnej thajskej masáže, akupresúry a indickej ajurvédy. Podľa vašej chuti si môžete vybrať jeden z našich olejov:olejeAk máte citlivú pokožku alebo trpíte alergiou, prečítajte si túto informáciu.
Pre tých, čo hľadajú relaxáciu je Aroma masáž tá správna voľba.


Tradičná thajská masáž, viac než dva a pol tisíc rokov staré umenie. Pôvodne ňou liečili majstri výhradne v budhistických chrámoch. Jej účinnosť vychádza z pôsobenia na tlakové body, ktorými sa ovplyvňujú energetické toky v tele. Masáž stimuluje krvný obeh, uvoľňuje energetické blokády, zlepšuje vylučovanie toxínov z tela, odstraňuje bolesti, napätie a stuhnutosť svalov a kĺbov, zbavuje od pocitu únavy a nervového vyčerpania, zvyšuje flexibilnosť tela. Masáž nevyžaduje použitie olejov.Uľavte svojmu chrbtu špeciálnou kombináciou masážnych techník zameranou na šiju, ramená, krížovú a bedrovú oblasť. Nahriatebylinné balíčky (iba u varianty 60 min.) pôsobia do hĺbky a spolu s gáfrovo-mentolovými masťami a aromatickými olejmi uvoľňujú stuhnuté svaly. Pravidelné opakovanie procedúry môže priniesť úľavu od chronických chrbtových ťažkostí.


bylinky
Vrcholným zážitkom je povzbudzujúca horúca olejovo-bylinná masáž. Balíček thajských bylín nahriaty nad parou príjemne vonia, jatrí zmysly a preniká do dýchacích ciest. Zohriate bylinné balíčky pôsobia po priložení na telo do hĺbky, otvárajú póry, nahrievajú stuhnuté svaly a kĺby, uvoľňujú napätie v tele. Nasleduje olejová masáž revitalizujúca myseľ a harmonizujúca telesné pocity. Vyberte si buď zmes tropických vonných olejov alebo panenský kokosový olej.

romance SPA vírivka sekt
Vychutnajte si SPA a následnú olejovú masáž vo dvojici (masáž 60/90 min. + SPA 120 min. - fínska sauna, parná sauna, vírivka / hydromasážna vaňa). Fľaša sektu spríjemní romatickú chvíľu.
Tento balíček je ideálnym darčekom pre páry.
SPA možno čerpať iba pred masážou. Priestory SPA sú přístupné i ďalším zákazníkom. Balíček je nutné čerpať naraz.


romance
Vychutnajte si olejovú masáž vo dvojici s následným kokosovým kúpeľom v lupeňoch čerstvých kvetov. Fľaša sektu spríjemní romatickú chvíľu. Masáž trvá 60 alebo 90 min., kúpeľ 30 min.


SPA
Doprajte si relaxáciu v našom SPA. Fínska sauna so soľnou stenou, parná sauna, ochladzovací bazénik, vírivka s 3D hydromasážnymi tryskami a dve odpočivárne.
V privátnom režime vám zaistíme súkromie pre vašu skupinu (do 8 ľudí), so zárukou výmeny vody vo vírivke a v ochladzovacom bazéniku.
Miesto si rezervujte telefonicky aspoň hodinu vopred.nohyAkupresúrna masáž reflexných bodov na chodidlách −reflexológia. Patrí medzi vrcholy thajského masážneho umenia. Foot Nirvana nielenže navodzuje pocit okamžitej úľavy a ľahkosť chôdze, ale jej hlavným prínosom je celkové energetické prebudenie organizmu spôsobené stimuláciou energetických dráh.tehotenská masáž
Aj mamičkám v období tehotenstva a po pôrode ponúkame masáž so zameraním na oblasť bruška, šije, ramien a chrbta. Vo vyššom stupni tehotenstva leží mamička naboku. Pri tejto masáži nestimulujeme reflexné body na chodidlách, ušiach a dlaniach. Prečítajte si ďalšie informácie o masáži v tehotenstve a po pôrode.


Komplexná regeneračná procedúra celého tela spojená s olejovou masážou. Prírodné kokosový peeling odstráni z kože odumreté keratínové bunky a pokožku prekrví a pripraví pre blahodarnú masáž panenským kokosovým olejom, ktorý je výnimočný svojimi zvláčňujúcimi účinkami. Pleť tváre a dekoltu bude zvlášť jemne ošetrená originálnymi kokosovými balíčky. Nasleduje vmasírovanie omladzujúcej kokosovej masky.

Pre odstránenie celulitídy, formovanie postavy a zlepšenie kvality pokožky ponúkame procedúry Coffee Slim a Black Pepper.
Black Pepper
Horúce bylinné balíčky obsahujúce čierne korenie, zázvor, mentol, kurkurmu, soľ, muškátový oriešok, klinčeky a tamarínd spolu so špeciálnym pomarančovým olejom s výťažkami škorice odvodnia, prekrvia a celkovo zlepšia stav pokožky.
Coffee Slim
Jemný kávový peeling odstráni odumreté keratínové bunky a pripraví telo pre zoštíhľujúci zábal z morských rias, guarany, listnatca kopijovitého a citrónovníka. Masáž kávovým olejom napomáha odbúravaniu podkožného tuku.


SPA
Nahriate lávové kamene sa prikladajú na telo (chrbát, dlane) príjemne prehrievajú organizmus do hĺbky a pôsobia na harmóniu energetických dráh. Masérka používa pri masáži dva kamene, s ktorými v kombinácii s olejom masíruje telo. Zákazník si môže vybrať ľubovoľný olej z našej ponuky: tropický, kokosový, konopný, kávový alebo zázvorový.


Krátka regeneračná reflexná masáž hlavy, uší, šije a ramien. Zbavuje pocitu stresu a napätia.

Ako doplnok k masáži celého tela doporučujeme úzko zacielené masáže:
masáž rúk Silky hand - reflexná masáž dlaní a uvoľňujúca masáž prstov a predlaktí. Doprajte si blahodarné popreťahovanie kĺbov stuhnutých po dlhej práci na počítači.
Visage - reflexná masáž tváre a pokožky hlavy stimuluje energetické body na týchto miestach, prekrvuje vlasové korienky a prináša pocit vitality a sviežosti.