ON-LINE REZERVÁCIA


Viac o on-line rezerváciách
On-line rezervácia vyžaduje, aby zákazník vedel akú masáž v akom termíne a na ktorej pobočke by si prial. Zvýhodnené on-line rezervácie spravidla neumožňujú zmenu termínu bez stornopoplatkov a nie sú preto vhodné ako darček. Zákazník by mal dôkladne čítať podmienky on-line rezervácií, aby predišiel nedorozumeniam.
Aromaterapeutická olejová masáž

Veľmi obľúbená aromaterapeutická procedúra spája pôsobenie tropických vôní s upokojujúcou masážou. Obsahuje prvky tradičnej thajskej masáže, akupresúry a indickej ajurvédy. Podľa vašej chuti si môžete vybrať jeden z našich olejov:olejeAk máte citlivú pokožku alebo trpíte alergiou, prečítajte si túto informáciu.
Pre tých, čo hľadajú relaxáciu je Aroma masáž tá správna voľba.


Tradičná thajská masáž, viac než dva a pol tisíc rokov staré umenie. Pôvodne ňou liečili majstri výhradne v budhistických chrámoch. Jej účinnosť vychádza z pôsobenia na tlakové body, ktorými sa ovplyvňujú energetické toky v tele. Masáž stimuluje krvný obeh, uvoľňuje energetické blokády, zlepšuje vylučovanie toxínov z tela, odstraňuje bolesti, napätie a stuhnutosť svalov a kĺbov, zbavuje od pocitu únavy a nervového vyčerpania, zvyšuje flexibilnosť tela. Masáž nevyžaduje použitie olejov.Uľavte svojmu chrbtu špeciálnou kombináciou masážnych techník zameranou na šiju, ramená, krížovú a bedrovú oblasť. Nahriatebylinné balíčky (iba u varianty 60 min.) pôsobia do hĺbky a spolu s gáfrovo-mentolovými masťami a aromatickými olejmi uvoľňujú stuhnuté svaly. Pravidelné opakovanie procedúry môže priniesť úľavu od chronických chrbtových ťažkostí.


bylinky
Vrcholným zážitkom je povzbudzujúca horúca olejovo-bylinná masáž. Balíček thajských bylín nahriaty nad parou príjemne vonia, jatrí zmysly a preniká do dýchacích ciest. Zohriate bylinné balíčky pôsobia po priložení na telo do hĺbky, otvárajú póry, nahrievajú stuhnuté svaly a kĺby, uvoľňujú napätie v tele. Nasleduje olejová masáž revitalizujúca myseľ a harmonizujúca telesné pocity. Vyberte si buď zmes tropických vonných olejov alebo panenský kokosový olej.

nohyAkupresúrna masáž reflexných bodov na chodidlách −reflexológia. Patrí medzi vrcholy thajského masážneho umenia. Foot Nirvana nielenže navodzuje pocit okamžitej úľavy a ľahkosť chôdze, ale jej hlavným prínosom je celkové energetické prebudenie organizmu spôsobené stimuláciou energetických dráh.Komplexná regeneračná procedúra celého tela spojená s olejovou masážou. Prírodné kokosový peeling odstráni z kože odumreté keratínové bunky a pokožku prekrví a pripraví pre blahodarnú masáž panenským kokosovým olejom, ktorý je výnimočný svojimi zvláčňujúcimi účinkami. Pleť tváre a dekoltu bude zvlášť jemne ošetrená originálnymi kokosovými balíčky. Nasleduje vmasírovanie omladzujúcej kokosovej masky.

Pre odstránenie celulitídy, formovanie postavy a zlepšenie kvality pokožky ponúkame procedúry Coffee Slim a Black Pepper.
Black Pepper
Horúce bylinné balíčky obsahujúce čierne korenie, zázvor, mentol, kurkurmu, soľ, muškátový oriešok, klinčeky a tamarínd spolu so špeciálnym pomarančovým olejom s výťažkami škorice odvodnia, prekrvia a celkovo zlepšia stav pokožky.
Coffee Slim
Jemný kávový peeling odstráni odumreté keratínové bunky a pripraví telo pre zoštíhľujúci zábal z morských rias, guarany, listnatca kopijovitého a citrónovníka. Masáž kávovým olejom napomáha odbúravaniu podkožného tuku.


Krátka regeneračná reflexná masáž hlavy, uší, šije a ramien. Zbavuje pocitu stresu a napätia.

Ako doplnok k masáži celého tela doporučujeme úzko zacielené masáže:
masáž rúk Silky hand - reflexná masáž dlaní a uvoľňujúca masáž prstov a predlaktí. Doprajte si blahodarné popreťahovanie kĺbov stuhnutých po dlhej práci na počítači.
Visage - reflexná masáž tváre a pokožky hlavy stimuluje energetické body na týchto miestach, prekrvuje vlasové korienky a prináša pocit vitality a sviežosti.